Nalogow.pl

collapse

Codzienne spacery szansą, aby nie zachorować na depresję po odstawieniu nikotyny (Przeczytany 5250 razy)

tadzikus69

więcej
  • *
  • Newbie
  • Ktoś, kto za dużo chce łatwo może zostać oszukany.
    • Zobacz profil
Zazwyczaj tak mam, że kiedy odstawiam papierosy, a zazwyczaj udaje mi się to obecnie na dwa miesiące w trakcie roku to wpadam w depresję. Po ostatniej próbie rzucenia papierosów czułem się zdołowany i miałem wpadkę i powrót do nałogu. Wyrobiłem sobie nawyk spacerowania po to, aby zrzucić nadmiarowe kilogramy, zobaczyłem jednak, że mi to znakomicie poprawia humor. Obecnie ponownie rzucam palenie i mam uzasadnioną nadzieję na dłuższy czas bez papierosa.
Dziękuję wszystkim wspierającym mnie osobom.

Wojtek

więcej
  • ***
  • Full Member
    • Zobacz profil
Potwierdzam . Spacery poprawiają samopoczucie przy rzucaniu palenia. Gdy nas napada kryzys to spacer. Ruch , sport, aktywność fizyczna wpływają pozytywnie na organizm. Pozdrawiam  trzymaj się i powoli każdy kolejny dzień bez fajek to twój sukces.
😁👍

KeriM

więcej
  • *****
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • "Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą"
    • Zobacz profil
"Obecnie ponownie rzucam palenie i mam uzasadnioną nadzieję na dłuższy czas bez papierosa."

I tu chyba tkwi Twój problem.
Ty nie masz mieć nadziei, ty masz mieć postanowienie
JUZ NIGDY NIE ZAPALE PAPIEROSA

Dopiero wtedy przełoży się to na pełny sukces czego Ci życzę,

P.s Wojtek ma 100% racji. Kiedyś jak jeszcze paliłem wybraliśmy się na 3 korony w Pieninach, co to była za męka tam wejść, przy przystanku na ławeczce oczywiście zasilacz płucny i dalej. Wszedłem zmęczony, spowalniający grupę i śmierdzący od potu i dymu,  oczywiście z wytłumaczeniem, że nie chodziłem po górkach to nie przyzwyczajony jestem. Tą samą drogę pokonałem 2 lata temu, jakie inne doznania temu towarzyszyły mimo, iż byłem starszym już człowiekiem, to wspinaczka nie wywołała takiego zmęczenia jak poprzednio. Bardzo się cieszę, że moja walka z papierosami się powiodła, bo już tak myślę mam prawo twierdzić, niedługo będzie 6 lat bez dymu.
--- Droga do domu przyjaciela którego nie odwiedzasz szybko zarasta chwastami. ---
--- https://youtu.be/gTyk6n5v1Bk ---


babcia 49

więcej
  • *
  • Newbie
    • Zobacz profil
 Ha też tak miałam,do momentu rozmowy z samą sobą.Za i przeciw a potem tłumaczyłąm sobie ze wytrzymie 24 godz.I tak w kółko.Program na 24 godz.Najważniejsze ,szukam plusy w moim codziennym życiu.

 

MÓJ MOTYWATOR


Zaloguj się aby zobaczyć Twój osobisty motywator.

Dowiesz się ile oszczędzasz pieniędzy, zdrowia a także o ile wydłużasz swoje życie dzięki rzuceniu palenia. :)